KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8838540
nr 883 8540
Akvarell
Ellen Jolin (1854-1939), "Magdalen Collage Oxford 1894" sign. , motivet: 33x24
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 mars 2014
kl 18:57:30
22/3 00:47:53